Nie od dzisiaj wiadomo, że naukę języków obcych najlepiej rozpocząć od najmłodszych lat.

By 14 czerwca 2019 Społeczeństwo

Dlatego nie dziwi fakt, że wielu rodziców poszukuje kursów angielskiego dla dzieci. Pewną alternatywą dla kursów stacjonarnych są liczne strony internetowe, które zawierają wiele gier oraz multimedialnych zawartości, takich jak filmiki. Pozwalają one w sposób interesujący dla dziecka, poznać podstawowe zwroty z języka angielskiego. Innymi słowy uczą bawiąc. Najpopularniejszymi placówkami edukującymi dzieci, są placówki zrzeszone pod szyldem Helen Doron. Znajdziemy w nich grupy wiekowe dla dzieci do lat trzech, dzieci do lat 6,dzieci do lat 12 oraz nastolatków do lat 19.
Dzięki temu podziałowi, każda z grup posiada specjalnie opracowany program nauczania, a co za tym idzie metody, które zostały specjalnie dopasowane do wieku uczniów. Bo choć może wydawać nam się, że wczesna edukacja i owszem, ale nie dla niemowlęcia, a tymczasem umysł tak małego dziecka jest naprawdę chłonny. Wystarczy tylko stworzyć mu odpowiednie miejsce do tego by mógł przyswoić słówka w innym języku. A będzie on w stanie nauczyć się perfekcyjnie posługiwać dużą ilością zagranicznych słów. To właśnie metoda Helen Doron sprawia, że w związku z naturalnymi predyspozycjami dziecka, możemy rozpocząć jego edukację już w wieku 3 miesięcy.
Naturalnie na lekcje języka angielskiego możemy zapisać także dzieci starsze, np. wtedy gdy posyłamy nasze pociechy do przedszkola. Trzylatki to dzieci, które posiadają niespożytą energię i z zacięciem stawiają na poznawanie otaczającego je świata. Dlatego warto ich zapał skierować na naukę języka, która będzie efektywna. Poprzez piosenki, rymowanki oraz bajki szkoły językowe oferują idealne środki, za sprawą których nasze dziecko pozna podstawy angielskiego. Specjalnie przeznaczone do tego książki oraz programy multimedialne, pozwalają dziecku zagłębiać się w świat języka w sposób naturalny. Co ważniejsze w sposób bardzo różnorodny, dziecko nie może narzekać na nudę. Dlatego warto zadbać o angielski dla dzieci.

Angielski dla dzieci Zielonka
Centrum Helen Doron Ząbki
ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki
tel. +48 (22) 762 46 16
e-mail: zabki@helendoron.pl
Dyrektor Centrum – Marta Michnowska, tel. +48 609 513 300
Zajęcia odbywają się również w
Przedszkolu Mały Kopernik
ul. Powstańców 34, 05-091 Ząbki